Yönetim Kurulumuz
Dr. Cüneyd ÖZTÜRK
Başkan
Cenk SOYER
Başkan Yardımcısı
M.Yasin ÇAKMAK
Başkan Yardımcısı / YK Sözcüsü
Uğur ARPALI
Genel Sekreter
Mustafa YILDIRAN
Muhasip
Hikmet Ozan ÖĞÜT
Hukuk İşleri Sorumlusu
Ali SERÜL
Üye
Teoman Cem KADIOĞLU
Kurucu Başkan – Üye
Denetim Kurulumuz
Mustafa AVŞAROĞLU
Üye
Mutahhar KOVETOĞLU
Üye
Oktan NALBANTOĞLU
Üye


5619
Prof. Dr. TEOMAN CEM KADIOĞLU
KURUCU BAŞKAN


1961 yılında doğan Teoman Cem Kadıoğlu, İstanbul Tıp Fakültesinde (Çapa) Öğretim Üyesidir. 1993 yılında kurulan Kadıoğlu Sağlık Hizmetlerinin sahibidir. Galatasaray Spor Kulübüne 1974’te çocuk üye olarak kaydolmuş, 2004 yılında Galatasaray Divan Kuruluna girmiş, 2 dönem 1905 GSYİAD Başkanlığı yapmış ve 2013’de Galatasaray Düşünce Derneği’ni kurmuştur.

5502
YASİN OLGUN GÜNER

1948 İstanbul doğumlu olan Yasin Olgun Güner, lise mezunu, banka emeklisi, Evli ve iki erkek çocuğu babasıdır. Güner, Galatasaray Spor Kulübü Divan üyesi ve Galatasaray Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı üyesidir.

5866
MUSTAFA AVŞAROĞLU

1962 yılı İstanbul doğumlu olan Mustafa Avşaroğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu. İma dizayn, mimarlık, inşaat ve dekorasyon limited şirketinin kurucusu ve ortağıdır. İngilizce bilmektedir, evli ve bir çocuk babasıdır.

6035
CÜNEYT BALIKÇIOĞLU


1961’de Istanbul’da doğan Cüneyt Balıkçıoğlu, 1980’de Robert College’den mezun olmuştur. Yüksek öğrenimini Viyana Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır. Aynı üniversiteden Makine ve Endüstri Mühendisliği konularında çift Master derecesi almıştır.
1990 yılından itibaren yurtdışında farklı sektörlerde, Satış ve Pazarlama alanlarında görev yapmıştır. 1994 yılında yurda dönerek çok uluslu bir firmada İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Geliştirme Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 1997 yılından itibaren İlaç sektörüne geçmiştir. 1997 – 2005 yılları arasında İlaç sektöründe çok uluslu bir firmada sırasıyla, İnsan Kaynakları Direktörü, Satış & Pazarlama Direktörü ve Genel Müdür pozisyonlarında bulunmuştur. 2005 yılından itibaren Ferring İlaç’ın Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

6718
Prof. Dr. NEJAT GÜNEY


1948 yılında İstanbulda doğdu. 
1975 -2014 yılları arasında  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD da öğretim üyesi olarak çalıştı.
Ortopedi alanında ‘’Kalça ve  diz protezi cerrahisi’’ konusunda uzmanlaşmış olup kendi alanında bir çok yeniliğe imza atmıştır.
2014 yılında emekli olduktan sonra mesleğine özel statüde devam etmekte olup Evli ve 2 çocuk sahibidir.

6806
PROF. DR. SÜHEYL BATUM


1955 doğumlu olan Süheyl Batum, GS Lisesi ve Paris I Pantheon-Sorbonne Hukuk Fakültesi mezunudur. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine asistan olarak girmiş, 1986 yılında doktor, 1990 yılında doçent ünvanını almıştır. 1996 yılında GS Üniversitesinde profesörlük ünvanı ile, Genel Sekreterlik ve Dekanlık yapan Batum, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Dekanlık ve Rektörlük görevlerinde bulunmuştur.
2010 partinin Genel Sekreterliğini ve Genel Başkan Yrd. görevlerinde bulunmuş, 2011 – 2015 yılları arasında TBMM de milletvekilliği (Eskişehir) yapmış olup, halen MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

7331
EMİR KIVIRCIK

Şişli Terakki Lisesi, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, evli 2 çocuk babası, Yazılım sektöründe çalışıyor ve araştırmacı yazar. İki kitabı var, ilki, “Büyükelçi” İkinci Dünya Harbi’nde 20.000’e yakın Yahudi’nin hayatını soykırımdan kurtaran Paris’teki Türk Büyükelçisi’nin hikayesi, ikinci kitabı ise Çanakkale ve İstiklal Harplerimizin tüm cephe sevkiyatlarından sorumlu komutan olan Behiç Bey’in hikayesini anlatıyor.

8229
Kemal TUNÇALP

4 Kasım 1956 Ankara doğumludur. 1972 Özel Şişli Koleji , İstanbul , Lise Mezuniyeti
Ludwig Maximilian Üniversitesi , Münih , Endüstri Mühendisliğini bitirdi. 1984 Ludwig Maximilian Üniversitesinde Doktorasını tamamladı.
1989 Kendi şirketinde Otomobil İthalatı üzerine iştigal etmektedir. 2011 Otel inşaatı

9000
ATİLLA CÖMERT

1961 yılında İstanbul’da doğan Atilla Cömert, Robert Lisesi’nden mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Evansville Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünden mezun oldu. Sanayici-Cömertler Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu başkanıdır. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu’nda üyelik, Türk Spor Vakfı’nda üyelik, Türkiye Boks Federasyonu’nunda Yönetim Kurulu üyeliği, AIBA İş Komisyonu’nda üyelik,Galatasaray Spor Kulübünde Divan üyeliği, GS Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı üyeliği, GSYİAD üyeliği, 1905 Kültür Sanat Spor Derneği üyeliği, GS Düşünce Derneği üyeliği, ECMA Türkiye temsilciliği, TÜSİAD üyeliği, KASAD Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği, BASEV Mütevelli Heyeti üyeliği, İŞHAD üyeliği ve Robert Lisesi Mezunları Derneği üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

9460
AV. ERTUĞRUL YEŞİLALTAY

1958 yılında İstanbul’da doğan Lütfü Ertuğrul Yeşilaltay, Galatasaray Lisesi’ndeki eğitiminden sonra İstanbul Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1985’den beri İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık ve ayrıca Turizm Bakanlığın’da Fransızca Tercümanlık yapmaktadır. Galatasaraylılar Cemiyeti, Galatasaray Sporcular Kulübü, Liberal Avrupa Derneği, Türk-Fransız Kültür Derneği, İstanbul Flarmoni Derneği, Pera Rotary Kulübü gibi dernek ve kulüplere üyedir, yönetim kurulundadır ve kurucu üyelerindendir. İngilizce ve Fransızca bilmekte olup serbest avukatlık yapmaktadır. Ayrıca İstanbul’un Sesi Koro’sunda tenorluk yapmaktadır. TRT Ankara Radyosu Klasik Türk Müziği sanatçısı olan eşi Hülya Atacan Yeşilaltay ile evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

9604
MUTAHHAR KOTEVOĞLU

1954 Yılında İstanbul’da doğan Mutahhar Kotevoğlu, orta öğrenimini Moda Koleji
Ve İDGSA -UESYO İç Mimar-Endüstri Dizayner bölümünü bitirmiştir. 1987-1992 yıllarında İstanbul-Kadıköy Belediye Meclisi üyeliği, Anavatan partisinde İstanbul İl Başkan yardımcılığı ve vekilliği yapmıştır. Halen İnşaat iş kolunda kendi şirketinde çalışmaktadır.

10544
FEHMİ NACİ CANSUN

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü ve University of Delaware İletişim bölümü mezunu olan Naci Cansun Fox TV Türkiye’nin kuruluşunda görev almıştır. Londra’daki Ludis Sports Asset Management şirketinin kurucusudur. Almanca ve İngilizce bilen Cansun, evli ve iki çocuk babasıdır.

1999-2005 arası dünyanın en büyük spor ajansı IMG’nin Türkiye ofisinin başında dünya üçüncüsü olan A Milli Futbol Takımı yayın ve sponsorluk haklarını işletti.
2005-2008 arası News Corporation ülke direktörü olarak çalıştı. News Out of Home şirketi CEO’luğu yaptı.

11576
CENK NURİ SOYER

1964 yılında doğan Soyer, 1990 yılında Kaliforniya Mesa Kolej’den, 1992 yılında San Diego National Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Cenk Nuri Soyer, 1993 yılında San Diego National Üniversitesi’nden İş İdaresi ve Pazarlama konusunda yüksek lisans derecesi almıştır.
1994-1996 yılları arasında Yibitaş-Lafarge’da Dış Ticaret Müdürü, 1996-1997 yılları arasında Ekinciler Dış Ticaret A.Ş.’de İhracat Müdürü olarak çalışmıştır.
1997 yılında Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı’na bağlı Yurt Dışı Soda Satış Müdürlüğü görevi ile Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesine katılmıştır. 2009 yılında Soda Satış Müdürü kadrosuna ve 2011 yılında Soda Pazarlama ve Satış Grup Müdürü kadrosuna terfian atanmıştır.
Pazarlama ve Satış alanındaki görevlerde toplam 21 yıl yöneticilik yapan Soyer, Ocak 2014- Temmuz 2018 tarihleri arasında Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Kimyasallar Grubu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı olarak çalışmıştır.
Galatasaray Spor Kulübünde 88. dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.
İngilizce ve Fransızca bilen Cenk Soyer, evli ve iki çocuk babasıdır.

12107
ÜMİT ALACA

Beyoğlu ticaret lisesi mezunu
İstanbul Ticaret Odası Komite Üyeliği
İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği
İstanbul Ticaret Odası Bütçe Komisyonu
Sanayi Bakanlığı yedinci 5 yıllık kalkınma komite üyeliği
Etiler Rotary Kulüp üyelik ve Başkanlığı
Evli 2 çocuk 1 Kız 1 Erkek babası
1905 Kültür Sanat Derneği Kurucu Üyesi
Alaca Grubu şirketleri Yöneticisidir.

12797
ALP GÜRAN

1965 yılında doğan, T.E.D. Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitiren Alp Güran, 1993 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası yönetim ve finansman danışmanlık firması olan ARK’ın kurucularındandır ve İstanbul’daki ofisinde 20 yılı aşkın bir süredir proje finansmanı ve şirket satın almaları konularında büyük kurumsal müşteriler ve orta ölçekli özel şirketler için finansal danışmanlık hizmetleri sağlamıştır. Hydromx Enerji Tasarruf transfer sıvısı şirketinde icra kurulu üyeliğine sahiptir.

12864
AV. HACI HÜSEYİN TOPRAK

1962 doğumlu, evli, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 32 yıldır Serbest Avukat Olarak Çalışmaktadır. Hukuk Davaları, özellikle Miras Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku Şirket Danışmanlığı yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

12915
TACİ YÜCEDERE

1963 İstinye/İstanbul doğumlu olan Taci Yücedere evli ve iki çocuk babasıdır.
Mertay Gümrük Müşavirliği AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Maya Saatçilik AŞ’nin Yönetim Kurulu üyesidir. Veysi Paşa Korusu Tarih, Çevre ve Eğitim Derneği’nin kurucu başkanı olup Galatasaray Yardımlaşma Sandığı üyesi (849), İst. Gümrük Müşavirleri Derneği üyesidir. Açık deniz yat kaptanlığı ehliyeti, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun 2 yıldız eğitmenlik belgesi, TSSF Sualtı Görüntüleme Uzmanlık Belgesi ve Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu eğitmenlik belgesine sahip olup, Caddebostan Balıkadamlar Spor Kulübü ve Türkiye Tenis Federasyonu sporcusudur. TSSF Sualtı Görüntüleme Kurulu Başkanlığı yapan Taci Yücedere, Türkiye Şampiyonlarında iki altın, iki gümüş madalya, 2002 Belgrad Sualtı Film Festivalinde ve 2003 Michigan Great Lakes Sualtı Film Festivalinde  Altın Madalyalar almıştır.

12957
MEHMET EMİR OFLAZ

1985 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Emir Oflaz, Işık Lisesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Oflaz Şirketler Grubu’nda yönetim kurulu’na, Galatasaray Spor Kulübü’ne, Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı’na, Beylerbeyi Spor Kulübü’ne, Feyziyeliler Işıklılar Derneği’ne ve Makine Mühendisleri Odası’na üyedir.

13181
ALİ EKBER SERÜL

1970 Yılında Doğan Ali Ekber SERÜL , Dış Giyim Alanında Faaliyet gösteren SERTİM TEKSTİL PAZARLAMA SAN.VE DIŞ TİC LTD ŞTİ. nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. Gelişim Üniversitesinde Marka İletişim Bölümü Öğrencisidir. Galatasaray Spor Kulübü Üyesidir. İngilizce bilmektedir.

13364
CANER DEĞER

Işık Lisesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun olan Caner Değer yüksek lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Değer Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortağıdır ve pazarlama kanallarının geliştirilmesi ve etkin finansal çözümler üretilmesinden sorumludur.

13424
M.YASİN ÇAKMAK

1984 Bursa doğumlu. Washington State University Genetik Mühendisliği bölümünden mezun. ABD’de bakteri genetiği üzerine araştırma yaptıktan sonra İsviçre’ye yerleşip Swiss Business School’da İşletme Yönetimi yüksek lisansı yaptı. Uluslararası firmalarda satın alma ve finans alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. Hali hazırda tütün sektöründe hizmet veren Philip Morris International şirketinde ürün portföyünden sorunlu kıdemli müdür olarak çalışmakta. İngilizce ve Almanca bilmektedir, bir oğlu vardır.

13657
MELİH GÜRSOY

1959 yılında İstanbul’da doğmuştur. Avusturya Lisesinden mezun olduktan sonra Cerrahpaşa tıp fakültesini bitirmiş ve aynı fakültede Farmakoloji ihtisasi yapmıştır. 1994 yılında ilaç sektörüne geçmiş, halen ADEKA ilaç Genel müdürü olarak çalışmaktadır.

13787
TAN TARKAN KADIOĞLU

1970 yılında doğan Tan Tarkan Kadıoğlu Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Ekonomi Master ile Marmara Üniversitesi Ekonomi Doktora bölümleri mezunudur.
Yazılım sektöründe uluslararası şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2004’de sağlık sektörüne geçmiştir.
NovaTek Medikal A.Ş. kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Biomedikal ve diyaliz alanlarında faaliyet göstermektedir.
Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

13825
RIDVAN KADİR YİRMİBEŞOĞLU

Orhan Holding İcra Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları ve Otomotiv Grubu Kurumsal Gelişim Başkanı Sabancı Holding’de çalıştığı 22 yıl süresince İnsan Kaynakları alanında pek çok ‘ilk’e imza attı. Aile şirketlerinin profesyonel yönetimi, şirketleri ileriye taşıyan organizasyonların kurulması, vizyoner liderlik, global şirketlerin üst yönetiminin seçimi, liderlerin mentorluğu alanlarında uzmanlaştı.   
Kordsa Global, Aksigorta ve Akemeklilik (Avivasa), Tursa, Pilsa, Sabancı Telekom, Akinternet, Ankara Enternasyonel Otelcilik, OYSA Çimento gibi pek çok şirkette yönetimi kurulu üyesi olarak da görev aldı.  
 2002 – 2005 yılları arasında PERYÖN Başkanı olarak hizmet verdi. 
  Bakü merkezli CRA Grupta çalıştığı üç sene içinde petrol, maden, telekomünikasyon, çimento, TV alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin kurumsal yönetim anlamında gelişimini ve yönetim kurulu seviyesi dahil olmak üzere lider kadrolarının seçimini ve gelişimini sağladı. Bu dönemde Bakcell LLC, Baku&Boston TV, AIMROC, NORM CEMENT şirketlerinde yönetim kurulu üyesi olarak da sorumluluk üstlendi.

13857
EMİR OTLUOĞLU

1982 Yılında İstanbul’da doğan Emir OTLUOĞLU 2006 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamış ve aynı yıl yüksek lisans çalışmaları devam ederken İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Anabilim Dalı’nda göreve başlamıştır. Otluoğlu halen aynı fakültede doktor öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdürmektedir.
Ortaokul ve lise yıllarında Galatasaray Spor Kulübü Kürek Takımı’nın lisanslı sporcusu olarak bölgesel ve ulusal yarışlara katılan Emir OTLUOĞLU, Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaraylı Sporcular Derneği ve Galatasaray Spor Kulübü Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı üyesidir. 88 ve 89. Dönemlerde Galatasaray Spor Kulübü’nde Denetim Kurulu üyeliğine seçilen Otluoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

13992
MURAT KAYNAK

1961 yılında İstanbul ‘da doğan Murat Kaynak  English High School’dan mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1988 yılında Beyazlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketini kurarak beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Bir dönem GSYİAD’da disiplin kurulunda görev aldı. Galatasaray Düşünce Derneği kurucu üyesidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.  Evli ve bir çocuk babasıdır.

14005
ARİF BADUR

1960 yılında doğan Arif Badur, Reibel Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanıdır. Uluslararası hava-kara-deniz ve kombine taşımacılığın yanı sıra kargo uçağı kiralama acentesi ve Türkiye’de 19 yabancı havayolunun “Kargo Genel Satış Acentesi” olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

14042
MESUT ÇAKIR

1983 yılında İstanbul’da doğan Mesut Çakır, Balıkesir Üniversitesi Pazarlama bölümü ve Eskişehir Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. MST tekstil ve ambalaj üzerine hizmet veren firmanın Yönetim kurulu başkanıdır.

14063
AYHAN ULUCAN

1970 doğumludur. Ulucanlar Şirketler topluluğunun yönetim kurulu başkanıdır. İnşaat, hazır beton, GYM danışmanlık, madencilik, gıda, kozmetik kimya ve sigortacılık sektörlerinde firmaları bulunmaktadır. Galatasaray spor kulübü,  THBB nin yanı sıra bir çok sektör derneklerinde üyeliği bulunmaktadır. Evli iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

14146
NİYAZİ NURDOĞAN TEMİZKAN

1968 yılı doğumlu Niyazi Nurdoğan Temizkan Anadolu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü mezunudur. 1999 yılından beri Atakan Sigorta Arac. Hiz. Ltd. Şti. şirket sahibi olarak sigorta acenteliği yapmaktadır. Bir oğlu vardır.

14719
AHMET YAVUZ

Osmaniye-Bahçe, 8 Mart 1955 doğumludur.
1975’de Kara Harp Okulu’ndan, 1985’te Kara Harp Akademisi’nden mezun olmuştur. İÜ’de Uluslar Arası İlişkiler alanında yüksek lisans yapmıştır.
Fransa Silahlı Kuvvetler Akademisi’nde öğrenim görmüştür.
Çeşitli birliklerde takım, bölük, tabur, alay, tugay komutanlığı yapmıştır. Paris’te askeri ataşe olarak bulunmuştur.
2001 yılında tuğgeneralliğe, 2005 yılında tümgeneralliğe terfi ederek
Şırnak’ta Tümen Komutanlığı, Kara Harp Akademisi Komutanlığı, Harp Akademileri Kurmay Başkanlığı görevlerini icra etmiştir.
Balyoz tertibiyle tutuklanmış, 3.5 hapis yatmış, cezaevinde emekli edilmiş, daha sonra beraat etmiştir.
Asker ve Siyaset (iki yazarlı), Vesayet Savaşları kitabının yazarıdır.
Lütfiye Yavuz ile evli ve GS Lise ve Ü.’den mezun iki çocuk sahibidir. Fransızca bilmektedir.

15222
MEHMET GÜROL AYAN

1970 yılında Sakarya’da doğan Mehmet Gürol Ayan, DKK Elektronik ve haberleşme, UÜ İİBF ve NYU design mezunudur. MGA AŞ uluslararası ticaret firmasının sahibi olan Ayan’ın
www.paarla.com adında dizayn tasarım ofisi vardır. İstanbul Golf Kulübu üyesi olan Ayan, Evli ve 1 çocuk babasıdır.

15678
CEM KADIOĞLU

1991 doğumlu olan Cem Kadıoğlu, Üsküdar Amerikan Lisesi ve Stanford Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Lisans mezunudur. Amazon.com Yazılım Geliştirme Mühendisi olan Kadıoğlu amazon.com sitesinin tedarik zincir yönetim sistemlerini dizayn edip geliştirmekte ve var olan sistemlerin oluşabilecek sorunlarıyla ilgilenmektir.

15420
Prof. Dr.TUFAN HİÇDÖNMEZ

1960 yılında İzmir’de doğan Prof. Dr. Tufan Hiçdönmez, Galatasaray Lisesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasını İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalında tamamlamıştır. Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Klinik Şefliği yapmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesinde öğretim üyesi olan Hiçdönmez İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

15681
ÖZGÜR SAVAŞ ÖZÜDOĞRU

1975 İzmir doğumlu olup 1995 yılında İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nden mezun olmuştur. ODTÜ’de yüksek lisans programını kazanan Özüdoğru aynı yıl Ankara’da iş hayatına başlamıştır. İlk yerli tünel açma makinesini üreten E-Berk A.Ş., Özsöz Grup İnşaat A.Ş. ve Metalurji Akdağ Isıl İşlem şirketlerinin kurucu başkanıdır. Özüdoğru, ASO yönetim kurulu üyeliği, 1905 AGS yönetim kurulu başkanlığı, TOBB ve OSBÜK delegeliği yapmıştır ve Anadolu OSB Yönetim Kurulu üyesidir. Evlidir. İngilizce bilmektedir.

16023
CEVAT SEZGİN EKREN

1967 yılında doğan Cevat Sezgin Ekren, İstanbul Saint Benoit Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Halen Nişantaşı’nda kendi muayenehanesinde İmplantolog Diş Hekimi olarak çalışmaktadır. Fransızca ve İngilizce bilmektedir

16164
Av. M. ÇAĞATAY ŞENCAN

1985 yılında İzmir’de doğan Melik Çağatay ŞENCAN, 2004 yılında Galatasaray Lisesi’ni bitirmesinin ardından tam burslu olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış ve 2008 yılında mezun olmuştur. Halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Mali Hukuk Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Galatasaraylılar Cemiyeti ve Galatasaray Spor Kulübü üyesi olan Şencan, Galatasaray Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Genel Sekreterliğini de yürütmektedir. 2015 yılında MCS Hukuk Bürosu’nu kuran Şencan, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

16251
CİHAN TAŞAL

1964 doğumlu olan Cihan Taşal, Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Turizmci olan Taşal, Yurtdışından Türkiye’ye turist getiren Tur Operatörü’dür. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

16322
TARKAN KARAKAYA


1968 yılında doğan Mehmet Tarkan Karakaya, 1984 yılında Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra sırasıyla 1988 de İTÜ Denizcilik Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsünü bitirmiştir. Bir süre deniz hayatından sonra şuan Alyans-Tempo Denizcilik şirketler grubunun ana ortaklarından biri olarak Lojistik ve Denizcilik konularında çalışmaktadır. DEFAV (İTÜ Denizcilik Fak. – YDO Vakfı) kurucularından olup halihazırda Vakıf yönetim kurulundadır. Aynı zamanda 2013 den bu yana Genius Olive Oil markası ile Zeytinyağı üretmektdir. Lise yıllarından beri Amatörce gitar çalmakta ve besteler yapmaktadır. “Bir Albatros Uçuşu – Hayat” albümünü 2013 yılında çıkarmıştır. İyi derecede İngilizce bilen Tarkan Karakaya, Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

16556
Prof. Dr. HAKAN ÜZELTÜRK


1963 yılında doğan Hakan Üzeltürk , Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1986 senesinde mezun olup ilk mezunlarından birisi olmuştur. Aynı yıl kurulan Vergi Hukuku Kürsüsü’nde asistan olarak çalışmıştır. Yüksek lisansını 1988 senesinde Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde, doktorasını ise 1997 senesinde İskoçya’daki Edinburgh Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde “Uluslararası Vergi Hukuku” alanında tamamlamıştır. Galatasaray ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde vergi hukuku öğretim üyesidir. 9. ve 10. Kalkınma Planı Vergi Çalışma Grubu, Vergi Konseyi ve Vergi Konseyi İcra Kurulu üyeliği, Legal Mali Hukuk Dergisi kuruculuğu ve editörlüğü, IFA, IIPF, EATLP ve EATLP Academic Committee üyeliği, Uluslararası Barolar Birliği Türkiye raportörlüğü, KPMG Türkiye Başkan Vergi Danışmanlığı, TÜSİAD, TOBB ve İSMMMO Vergi Komisyonu üyeliği, Vergi Hukuku Platformu’nda kurucu üyelik, İcra Kurulu’nda üyelik Bilim ve Danışma Kurulu’nda üyelik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve Türkiye İç Denetim Enstitüsü Danışma Kurulu’nda üyelik, İstanbul Vergi Merkezi’nde kurucu başkanlık, İcra Kurulu’nda başkanlık yapmıştır. 15 adet ulusal ve uluslararası kitap ve kitap bölümü ile yüzden fazla makale ve 250’den fazla gazete yazısı bulunmaktadır.

16572
MERTCAN KÖSE


1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Şişli Terakki Lisesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Western Michigan Üniversitesi inşaat mühendisiliği lisansı ve Columbia Üniversitesi Yapı İşletmesi yüksek lisansını tamamlamıştır.  New York’da STV Construction, Inc. firmasında inşaat mühendisi olarak NYU Langone Hastahanesi renovasyon projesinde çalışmaktadır. İngilizce ve Rusça bilmektedir.

16814
UĞUR ARPALI


İyi bir Galatasaraylıdır.

17160
Op. Dr. MİTHAT ULAY


22/02/1970 de Limasol , Kıbrıs ta doğdu. İlköğretimimi Gazi Mağusa İlkokulu, orta ve lise eğitimimi Gazi Mağusa Türk Maarif Kolejinde tamamladım 1988, Lise eğitimim sırasında Okul Kaptanlığı, Tiyatro kulübünde ve Voleybol takımında yeraldım ayrıca TÜBİTAK Biyoloji proje dalında Yanık tedavisi üzerine Teşvik ödülü ve Kimya dalında 2. lik ödülüm var. Üniversite eğitimimi İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde 1988-1994 yılları arasında tamamladım .1994 yılında Plastik Estetik ve Rekonstrüktif cerrahi asistanlığıma Bezmiâlem Vakif Gureba üniversitesi hastanesinde başladım, 2000 yılında tamamladım . 2000 yılında Acıbadem İnternatinal Hospital a başladım ve halen bu hastanede çalışmaktayım. Evli olup 2 oğlum var. Özel hobi olarak Ultra Maraton yarışlarına katılmayı seviyorum .

17164
OKTAN NALBANTOĞLU


1963 yılında doğan Oktan Nalbantoğlu Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünü bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünde doktora yapmıştır. 2006 yılında Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım üzerine hizmet veren ON Tasarım’ı kurmuştur. Ankara Golf Kulübü üyesi olan Nalbantoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Bilkent Üniversitesinde Mimarlık Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

17269
OP. DR. Ali UZPAK


1969 doğumlu olan Ali Uzpak Pazarcık Lisesi’nden 1989 senesinde mezun olduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam etmiştir. Uzmanlığı Ortopedi ve Travmatoloji olan Uzpak’ın yazıları, alanıyla ilgili dergilerde yayınlanmıştır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

17279
OP. DR. CÜNEYD ÖZTÜRK


1963 yılında Bursa ‘da doğan Cüneyd Öztürk, Bursa Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Lyon HOPITAL CARDIO-VASCULAIRE ET PNEUMOLOGIQUE LOUIS PRADEL’de uzmanlık eğitimini almıştır. Aynı hastanenin Service De Chirurgie Thoracique et Cardiovasculaire Transplantation Pulmonaire, Service De Chirurgie Cardiaque Thoracique et Vasculaire, Transplantations et Chirurgie Cardiaque servislerinde çalışmıştır. Halen Florence Nightingale hastanelerinde kalp damar cerrahı olarak çalışmaktadır.

17471
ÜNAL AKSU


1975 yılında İstanbul’da doğan Ünal Aksu ,Bakırköy Ticaret Lisesinden mezun olmuştur. Akın Petrol Ltd.Şti olarak , akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası markaların yurtiçi bayiliğini yapmaktadır . Aynı zamanda Aydın Petrol A.Ş ,Vatan Petrol Ltd.Şti nin Kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TABGİS,1905 GSYİAD ve Galatasaray Spor kulübü üyesidir . Evli ve 3 çocuk babası Ünal Aksu İngilizce bilmektedir.

17537
AV. HİKMET OZAN ÖĞÜT

1981 yılında doğan Hikmet Ozan ÖGÜT, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. London School of Economics’de “Şirketler Hukuku ve Yönetimi” eğitimi almıştır. 2006 yılında başladığı serbest avukatlık mesleğini yürütmektedir. Galatasaray Spor Klübü, İstanbul Barosu ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

18000
ŞABAN ÇAĞIRAN


1961 doğumludur. Gazi Üniversitesi İİBF mezundur. Meslek yaşamına banka müfettişi olarak başlamış, devamında Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı, Başkan Vekilliği ve Organizasyon/Kalite Direktörlüğü yapmıştır. Çeşitli sigorta şirketlerinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevinde bulunmuştur. Halen Denizbank’ta yönetici olarak çalışmaktadır. Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneğinde Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.
Aylık ekonomi dergisi Turcomoney ile çeşitli gazetelerde işletme yönetimi ve ekonomi konularında köşe yazarlığı yapmaktadır. Evli ve 3 kız çocuk babasıdır.

18038
MAHMUT ÇİL

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan Mahmut Çil, Yüksek Lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Executive MBA bölümünde tamamladı. Akaryakıt sektörüne 2005 yılında BP Petrolleri A.Ş.’de Saha Müdürü olarak adım atan Mahmut Çil, daha sonra sırasıyla Marmara Yatırım Proje Müdürlüğü ve Türkiye İstasyonlar Yatırım Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Kasım 2018 itibariyle Petrol Ofisi Perakende Yatırım Müdürlüğü görevine atanan Mahmut Çil, evli ve iki çocuk babasıdır.

18173
YUSUF CAN


1981 yılı Gölcük/Kocaeli doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Türkiye’de faaliyet gösteren beyaz eşya ve otomotiv özel sektör firmalarında Araştırma-Geliştirme, Ürün Geliştirme Mühendisliği ve Ürün Yöneticiliği görevlerini yürütmüştür. Halen ağır ticari vasıtalar üzerine faaliyet gösteren yabancı ortaklı bir şirkette Ürün Müdürü olarak kariyerine devam etmektedir. TMMOB üyesidir, İngilizce bilmektedir.

12702
Mehmet Korhan Dengiz

1970 yılında doğan Korhan Dengiz,  St. Georg Avusturya Lisesini bitirdikten sonra,1995 yılında Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, 2001 yılında aynı üniversiteden Muhasebe Finans dalında yüksek lisans derecesi almıştır.
1999 yılından beri çalıştığı Rödl & Partner firmasında 2010 yılında Partner, 2015 yılında Izmir, 2021 yılında ise Istanbul yöneticisi olmuştur.
2013 yılında Yeminli Mali Müşavir, 2014 yılında ise TTK kapsamında Bağımsız Denetçi ünvanlarını almaya hak kazanmıştır.
Galatasaray Spor Kulübü ve TED üyelikleri bulunmaktadır.
Almanca ve İngilizce bilen Korhan Dengiz, evli ve iki çocuk babasıdır.

18786
RÜŞTÜ BARKAY

18 Mayıs 1966 yılında İzmir’de doğmuş olan Rüştü Barkay evli ve bir çocuk babasıdır. Bornova Anadolu Lisesindeki orta ve lise öğreniminin ardından lisans derecesini Innsbruck Üniversitesi İşletme Fakültesinden almıştır. Profesyonel iş hayatına Sabancı Holding kuruluşlarından GıdaSA’da başlayan Rüştü Barkay ardından sıra ile CNR Holding, Plastay Kimya ve Bayegan Dış Ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük yapmıştır. 2016 yılından beri ortağı olduğu Nordmann Turkey Dış Ticaret şirketinin Genel Müdürlüğünü sürdürmektedir.

14286
NEZİH İLTER KARAMAN

07 Ağustos 1982 ‘de Tahran, İran’da doğdu. Kahire Amerikan Kolejinde liseyi bitirip, sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nde James Madison Üniversitesi, Uluslararası İşletme ve Finans Bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını Webster University Cenevre Uluslararası İlişkiler bölümünden aldı ve aynı zamanda Neuchatel Üniversitesinde Uluslararası iş geliştirme üzerine yüksek lisans derecesini aldı. Bilgi Üniversitesi’nde Türkiye’deki Siyasi Partilerin Sosyal Medya Stratejilerinin SeçmenAlgılarına Etkisinin Ölçülmesi üzerine doktora derecesini almıştır.
 
Finans, Bankacılık ve iş geliştirme, siyasal danışmanlık sektörlerinde  tecrübeye sahiptir. Credit Europe Bank Amsterdam, Hollanda başlayan bankacılık kariyerine, Ekonomi Bakanlığı bünyesinde Uluslararası Rekabeti Geliştirme kapsamında proje koordinatörü olarak Özel ve Kamu kuruluslarında devam ettirmiştir. Posco-Assan’da İhracat Sorumlusu ve İhracat masasının kurulmasında rol oynadıktan sonra. Karaman&Co Danışmanlık şirketini kurmuştur. 
İyi derecede İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir.

11802
A.GÜNHAN AKSOY

1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar para ve sermaye piyasalarında profesyonel yönetici olarak görev yaptı. 
Banka hazine biriminde TL/Bono dealer ve Aracı kurumlarda broker, dealer, müfettiş ve genel koordinatör olarak çalıştı.
Galatarasay Spor Kulübü Sicil ve Denetim Kurularında yedek üye olarak; Taçspor Kulübünde denetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.
Halihazırda halka açık bir şirkette Bağımsız Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. 
Evli, bir kız çocuğu babası olup İngilizce bilmektedir.

9750
Ertay ÖRMEN, PCC

Galatasaray Lisesi ve I.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. İ.Ü. İşletme İktisat Enstitüsü’nde Finansal Kurumlar Yöneticiliği ihtisası yapmıştır.
 
Kurumsal hayatına Sabancı Holding’de MT olarak başlamış ve holding bünyesinde olan Aksigorta’da devam etmiştir. Daha sonra bankacılık sektöründe okul olarak nitelendirilen interbank’a MT olarak girmiştir. Hazine bölümünde bir süre çalıştıktan sonra bankaya bağlı şirketlerden Türkiye’nin ilk ve tek özel kredi kart şirketi olan Anadolu Kredi Kartı’nda (AKK) finans müdürü olarak görev yapmıştır. Devam eden yıllarda AKK’da üst düzey yönetici olarak çalışmış; AKK’nin Türkiye’de ilk ve tek olması nedeniyle TMSF ile Çukurova, Nergis ve Zorlu gruplarının içinde çalışma fırsatı bulmuştur. TransTürk Holding’ den (TTH) gelen teklif üzerine grup şirketlerinden birinin başına geçmiş sonrasında da bir süre holding bünyesinde Mali isler Direktörlüğü yapmıştır. 
2018-2021 Döneminde Galatasaray SK’de Denetim Kurulu üyeliği yapmıştır.

18624
Sait Naderi

Doktor Sait Naderi 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim dalında ihtisasını tamamlayarak nöroşirürji uzmanı oldu. 1993-1996 yıllarında Almanya Hannover’de ve sonradan ve ABD’de bir çok merkezde fellow olarak çalıştı. 1995-1998 yıllara arasında Marmara Üniversitesinde öğretim görevlisi,  1998-2005 yıllarında  Dokuz Eylül Üniversitesinde yardımcı doçent ve doçent, 2008-Şubat 2021 tarihleri arasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği Eğitim ve İdari Sorumlusu  ve sonradan da 2017-2021 arasında Sağlık Bilimler Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı profesör ve anabilim dalı başkanlığı görevini de yürütmüştür. Omurga cerrahisi alanında  bir çok dernekte aktif  olarak faaliyet göstermiş, dernek başkanlığı yapmıştır. 2021 yılında emekli olup kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

19361
Nazlı Avşaroğlu

1993 doğumlu olan Nazlı Avşaroğlu, Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Dört yıldır Birleşmiş Milletler’in farklı kurumlarında çalışmış olup (UNICEF, Dünya Gıda Programı), yaklaşık üç yıldır yine Birleşmiş Milletler’e bağlı olan Dünya Göç Örgütü’nde çalışmaktadır. Araştırma alanları Ortadoğu, ekonomik kalkınma ve kamu politikaları olan Avşaroğlu; İngilizce, İtalyanca ve Arapça bilmektedir.

18608
Ecehan Sıralı

1999 doğumlu olan Ecehan Sıralı, FMV Işık Lisesi mezunudur. 2004-2014 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübünde profesyonel yüzücü olup, 2014-2018 yılları arasında yine Galatasaray Spor Kulübünde profesyonel sutopu oynamıştır. Aynı zamanda Türkiye Milli takımında ülkemizi temsil etmiştir. 2015 yılında University of Berkeley’ de anormal psikoloji ve gelişim psikolojisi dallarında sertifika programını başarıyla tamamlayan Sıralı, 2014-2016 yılları arasında Saint Petersburg, Pensilvanya ve Milano şehirlerinde  “Model United Nations” konferanslarına delege olarak katılmıştır. Şuanda Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi son dönem öğrencisidir.